У Вінниці найкращі радіотехніки

У Вінницькому національному технічному університеті уже втретє пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Радіотехніка».

51 студент з 18 вишів України демонстрував свої знання з наступних дисциплін: «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої та мікропроцесори».

— Цьогоріч проведення олімпіади відбулося на ще більш високому організаційному рівні завдяки спонсорській підтримці провідних вінницьких підприємств. За рахунок цього вдалося вручити цінні подарунки переможцям та організувати для учасників олімпіади культурно-розважальну програму, – каже відповідальний секретар олімпіади, доцент Андрій Семенов. — Була екскурсія по центру культури і виховання студентів, музею історії університету, національному музею-садибі Пирогова, ставці «Вервольф», відвідування ковзанки, кінотеатру та боулінгу. Нам вдалося не тільки провести олімпіаду на високому рівні, але й вибороти призові місця за свої знання з базових радіотехнічних дисциплін. Переможцем олімпіади з «Радіотехніки» став наш студент Володимир Тромсюк.

Друге місце поділили Василь Савицький з Київського політехнічного інституту та Дмитро Дадика з Національного університету імені Шевченка. Третіми стали Владислав Кайденко з Київського політехнічного інституту, Андрій Брянський з Одеського національного політехнічного університету та Сергій Костенко з Української інженерно-педагогічної академії з Харкова.

Командні здобутки молодих радіотехніків розподілилися так:

друге місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», друге місце – Вінницький національний технічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Київський національний університет імені Шевченка, третє місце – Севастопольський національний технічний університет, Чернігівський державний технологічний університет, Житомирський військовий інститут імені Корольова Національного авіаційного університету, Національний університет «Львівська політехніка».

Переможцям олімпіади були вручені, окрім дипломів та кубків, цінні призи.

Обрання Вінницького національного університету як базового для проведення заключного етапу всеукраїнської студентської олімпіади та його здобутки на фоні інших провідних навчальних закладів України підкреслюють високий рівень підготовки фахівців зі спеціальності «Радіотехніка» у Вінницькому національному технічному університеті.

Джерело