АНОНС ВСОРТ-2015

З 07 квітня по 10 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки. Інтелектуальне студентське змагання, метою якого є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та пошук обдарованої студентської молоді відбуватимуться на базі ВНТУ.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Як зазначив голова журі ВСОРТ-2015 д. т. н., професор Осадчук О. В. «Олімпіада молодих радистів це визначна подія для її учасників та університету. Щорічно співробітники кафедри радіотехніки докладають значні зусилля для її проведення ще більш якісно та цікаво. Тож в рамках проведення Олімпіади цього року вперше було проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом. Також вперше в другий день заплановано проведення позаконкурсного практичного туру змагань серед учасників, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні».

До оргкомітету надійшло більше 45 анкет учасників з 14 вищих навчальних закладів України, переможців відбіркового туру університетських змагань.

Урочисті заходи Олімпіади відбудуться:

08 квітня (середа)

09.20-10.00 Урочисте відкриття Олімпіади

Корпус №1

зал № 11

 

09 квітня (четвер)
13.00-14.30 Виставка-конкурс студентських радіоаматорських виробів ГАК № 210
14.30-15.30 Урочисте закриття Олімпіади. Нагородження переможців ГАК № 222 

Особливо приємно відзначати, продовження традиційної співпраці з провідними українськими компаніями радіотехнічного профілю. Їх підтримка значно сприяє в організації Олімпіади та підкреслює розуміння кращими компаніями роботодавцями телекомунікаційного ринку важливість співпраці з університетами.

Також традиційно оргкомітет підготував насичену екскурсійно-культурну програму для всіх учасників Олімпіади та супроводжуючих колег з інших університетів. Тож цього року – пізнавальна екскурсія у військово-історичний музей та на виробничі потужності найбільшого в Україні виробника професійної аудіотехніки.

Вінниця — перлина Поділля!

ODA
Джерело

vin_osvita
Джерело

Civic
Джерело

33-KAN
Джерело

Impul
Джерело

20xv

Джерело

PedPres
Джерело

Hamman
Джерело

FRTTK
Джерело

DDORT_Fb
Джерело

0432

Джерело
20hvylyn
Джерело

Bibl-FB
Джерело

Rad
Джерело

QRZ
Джерело

Vin-ok
Джерело

Novosti-vn
Джерело
ilike
Джерело