ДДОРТ-2015 підсумки…

 Відповідно до ініціативи кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації відбулася дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2015). В змаганні приймали участь цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів Вінницької області.

В даний час все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції. Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дають можливість молоді реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов’язаний з прогресивними новітніми технологіями.

Олімпіада проводилась у форматі віддаленого виконання завдання, що складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінювалось окремо. Основними задачами олімпіади є виявлення та розвиток у молоді технічних здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання розвитку дослідницьких здібностей, а також сприяння у профорієнтації та вибору майбутньої професії.

В олімпіаді зареєструвалось 186 конкурсантів, відповідь на конкурсні завдання надали більше двох десятків учасників.

За результатами оцінювання відповідей переможцями стали: студент Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища — Барицький Богдан Русланович та студенти  Вінницького вищого професійного училища сфери послуг: Пшеничнюк Олексій Валерійович, Стасенко  Єгор Геннадійович та Зулунов Дмитро Вікторович. Переможці отримали почесні дипломи ДДОРТ та цінні призи від спонсорів олімпіади.

В сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо ви докладете достатньо сил до отримання знань – це стане міцною основою для вашої подальшої кар’єри і професійного зростання.

 Вітаємо переможців!

ДДОРТ_1

ДДОРТ_2