У Вінницькому національному технічному університеті відбулось урочисте відкриття ВСОРТ-2015

Сьомий рік поспіль на базі Вінницького національного технічного університету відбувається фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2015).

Щорічно в зазначеній олімпіаді приймають участь близько п’ятдесяти учасників зі всіх провідних вищих навчальних закладів України з напрямом підготовки  „Радіотехніка”, що беззаперечно свідчить про актуальність та важливість цієї Олімпіади. Вінницький національний технічний університет один з провідних вищих навчальних закладів України саме тому Міністерство освіти і науки України визначає його в базовим для проведення цього інтелектуального змагання. Приємно відзначити, що кожного року оргкомітет насичує та вдосконалює програму олімпіади. Зокрема, крім основного теоретичного туру будуть проведені:

А особливістю цьогорічного заходу стало долучення в рамках проведення ВСОРТ-2015 школярів випускників класів та студентів вищів І-ІІ рівня акредитації шляхом проведення дистанційної дослідницької олімпіади, нагородження переможців якої відбудеться під час урочистого закриття.

У вітальному слові представники влади та ректор ВНТУ відзначали важливість проведення цього заходу, а також відзначали роботу оргкомітету щодо залучення благодійного та спонсорського фінансування з метою організації заходу на високому рівні. І зауважити, що компанії які підтримують такі заходи демонструють свою соціальну відповідальність у введені бізнесу чим  додатково підкреслюють свої провідні позиції в телекомунікаційному сегментів економіки України! В свою чергу представник Генерального спонсора компанії «Київстар» Москалюк Володимир Васильович зауважив, що кожен з присутніх в залі є переможцем, а компанія «Київстар» завжди з радістю підтримує різноманітні молодіжні проекти та заходи. Також в урочистому відкритті взяв участь представник Головного партнера олімпіади компанії «Датагруп» Маценко Віктор Валерійович, який засвідчив переконаність в успішному майбутньому усіх хто буде професійно займатись радіотехнічним напрямом.

На адресу оргкомітету надійшли вітальні листи від перших осіб обласної влади та генерального директора компанії «Київстар».

Бажаємо учасникам їх наставникам, членам журі, організаторам вдалого змагання й досягнення нових вершин!

 

Vit_ODA

 

Vin-gov
Джерело

Foto
Джерело

myvin
Джерело

misto
Джерело

33-kan
Джерело

mediareg
Джерело