Висвітлення в ЗМІ підсумків ВСОРТ-2015

9 квітня у Вінниці відбулося урочисте закриття фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ). Цього року за звання найкращого радіотехніка змагалося 49 учасників із 15 вищих навчальних закладів України. Компанія «Київстар» виступила генеральним партнером Олімпіади та нагородила її переможців.

Змагання відбувалися в 2 етапи: теоретичний (основний) та практичний (поза конкурсний). Теоретичний тур включав в себе завдання з основних дисциплін для підготовки спеціаліста з напрямку підготовки «Радіотехніка».

Гарною традицією олімпіади стало проведення виставки-конкурсу студентських радіоаматорських пристроїв та виробів. Учасники демонстрували, як вже цілком готові до виробництва прилади, так і прототипи.

Крім того, цього року вперше оргкомітет організував проведення дистанційної дослідницької олімпіади з радіотехніки для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. Приємно відзначити, що в виявили зацікавленість шляхом реєстрації та отриманні завдань більше ста учнів та студентів.

MON
Джерело

KS
Джерело

Ped-osv
Джерело

VNTU
Джерело

Impuls
Джерело

0432ua
Джерело

Civicua
Джерело

My-vin
Джерело

Allvin
Джерело

I-info
Джерело

News-vin
Джерело

Vgorode
Джерело

Stud-Klub
Джерело

Crs
Джерело