Конкурс-виставка студентських радіотехнічних розробок на ВСОРТ-2015

Другий рік поспіль проведено виставку-конкурс, яка зацікавила викладачів і студентів як і нашого вузу так представників команд інших університетів. На відміну від попереднього року, на цьогорічній виставці були представлені роботи студентів учасників ВСОРТ-2015. Свої розробки представили команди:

  • Харківського національного технічного університету – вимірювач параметрів Тіля-Смолла акустичних динаміків та високоточний частотомір;
  • Національного технічного університету України «Харківський політехнічний інститут» – високоточний частотомір на мікропроцесорі з автоматичною зміною часових воріт та максимальною частотою виміру 3 ГГц з похибкою на максимальній частоті +100 Гц;
  • Національного університету України «Київський політехнічний інститут» – пристрій створення ЗD зображень та годинник із круговим циферблатом.

Як і минулого року значну кількість власних розробок на виставкці представили студенти Вінницького технічного коледжу, якість їх розробок і оригінальність технічних рішень не поступались роботам студентів університетів. Особливо хотілось відзначити, що розробки вимірювальних приладів зроблених студентами технічного коледжу, відзначались покращеними характеристиками і за  функціональними параметрами найбільш наближені до промислових аналогів подібних радіоелектронних приладів (пристроїв).

Фотосесiя — «ВСОРТ 2015 Творчий конкурс та виставка робіт»