ПРАКТИЧНИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ З РАДІОТЕХНІКИ (ВСОРТ-2015)

В цьому році разом з теоретичним проводився практичний тур у форматі творчого конкурсу практичних розробок на платформі Arduino. Університетським командам було запропоновано виконання одного з завдань з застосуванням програмних та апаратних засобів. Комплекти апаратних засобів було однаковими для всіх команд, а саме: платформа Arduino UNO rev. 3., макетна плата для швидкого створення прототипів без пайки, з’єднувачі та радіоелектронні компоненти.

Творчий конкурс проводився у форматі командного змагання, тривалість якого 100 хвилин. Учасникам необхідно було розробити один з пропонованих приладів. В цьому році запропоновано було п’ять різних пристроїв: генератор сигналу типу меандр, частотомір, годинник, вольтметр та омметр. За результатами жеребкування у день участі пристроєм для реалізації був обраний годинник.

Під час змагання командам необхідно було зібрати пристрій на макетній платі та запрограмувати мікроконтролер, що входить до складу платформи Arduino UNO rev. 3. Користуватись готовими текстами програм учасникам змагань не дозволялось.

В змаганні прийняли участь: Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Запорізький національний технічний університет, Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова Державний університет телекомунікацій, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя.

Всі команди показали високий рівень навичок програмування мікроконтролерів та схемної реалізації пристроїв з застосуванням базових  радіоелектронних компонентів.

За результат атами змагання призові командні місця розподілились наступним чином:

1 місце. Команда Вінницького національного технічного університету у складі Джеваги Вадима Валерійовича, Олійника Івана Миколайовича та Залюбівського Владислава Петровича.

2 місце. Команда Запорізького національного технічного університету у складі Бабакіна Максима Анатолійовича та Басанського Володимира Євгеновича.

3 місце. Команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у складі Бернацького Сергія Олеговича та Фатєєвої Марини Юріївни.

 Вітаємо переможців!

Фотосесiя — «ВСОРТ 2015 Творчий конкурс та виставка робіт»

Нагадаємо, що варіанти можливих завдань були оприлюднені завчасно і всі учасники мали змогу підготуватись до їх виконання — ПРАКТИЧНИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ З РАДІОТЕХНІКИ