ДДОРТ-2016

ДДОРТ Листівка 2016Шановні друзі!

Відповідно до ініціативи кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету другий рік поспіль планується проведення дистанційної дослідницької олімпіади з радіотехніки (ДДОРТ-2016) для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів Вінницької області.

Основними завданнями ДДОРТ-2016 є:
– виявлення та розвиток серед учнів (студентів) технічних здібностей;
– підвищення інтересу учнів (студентів) до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання у них розвитку дослідницьких здібностей;
– сприяння у профорієнтації зазначеної категорії молоді та до вибору майбутньої професії.
Проведення ДДОРТ-2016 планується з 01.03.16 по 31.03.16.

Запрошуємо Всіх зацікавленим учням та студентам прийняти участь у дистанційній дослідницькій олімпіаді з радіотехніки «ДДОРТ-2016». До участі запрошуються цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Приймати участь можна як в одній з секцій, так і в обох. Не є обов’язковим виконання усіх завдань, але якщо Ви зможете це зробити – ми будемо раді привітати Вас.
Реєстрація для участі в ДДОРТ-2016 відбувається на сторінках: https://www.facebook.com/radiotechnical.olympiad чи vk.com/radiotechnical.olympiad.

Виконані завдання потрібно відправити на email: rt.olymp@gmail.com (електронні версії документів чи скановані розв’язки з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або паперовий варіант за адресою: ВНТУ, кафедра РТ, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вiнниця, 21021, тел.: +38 0432 59 84 81.

Разом з відповідями необхідно обов’язково вказати таку інформацію: своє прізвище, ім’я, по батькові; місце навчання, клас; email та контактний номер телефону.

Кінцевий термін відправки відповідей – 31 березня 2016 р.

Підбиття підсумків відбудеться 7 квітня 2016 р. під час закриття Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки „Радіотехніка”. Переможці будуть ДДОРТ-2016 відзначені дипломами та цінними призами.
В сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо Ви докладете достатньо сил до отримання знань – це буде міцним фундаментом для вашої подальшої кар’єри і професійного зростання.

Вінницький національний технічний університет – добре відомий навчальний заклад як в України, так i далеко за її межами. Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції. Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов’язаний з прогресивними новітніми технологіями.


Бажаємо успіхів!
Оргкомітет ДДОРТ-2016.

ДДОРТ лого - средний