ПРЕС-АНОНС ВСОРТ-2016

Восьмий рік поспіль у найкомфортнішому для проживання місті України відбуватиметься фінальний етап студентського інтелектуального змагання майбутніх фахівців радіотехніків. З 5 квітня по 8 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2016). Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та стимулювання обдарованої студентської молоді до подальшого саморозвитку.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Щорічно викладачі кафедри радіотехніки докладають значних зусиль для її організації та проведення, ще більш якісно та цікаво ніж попередні роки. Тож в рамках проведення Олімпіади цього року вперше буде проводитись науковий семінар наукової школи докторів наук Осадчуків. Також вдруге буде проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом і вже традиційно заплановано проведення позаконкурсного творчого конкурсу практичних розробок та практичний тур змагань серед учасників, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні.

До оргкомітету надійшло 51 анкета учасників з 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

Головними урочистими заходами Олімпіади:

6 квітня (середа)

09.20-10.00 Урочисте відкриття Олімпіади Корпус №1зал № 11
10.00-14.00 Виконання завдань Олімпіади Корпус №1зал № 11

7 квітня (четвер)

09.00-11.30 Творчий конкурс практичних розробок на платформі Arduino Корпус №1Ауд. 1310
13.00-15.00 Виставка-конкурс студентських радіоаматорських виробів ГАК № 210
15.00-16.00 Урочисте закриття Олімпіади. Нагородження переможців ГАК № 222

Розуміючи, що, в сучасних непростих умовах державотворення та фундаментальних змін в освітній сфері, має змінюватись і відношення суспільства до офіційних заходів, а представники соціально відповідального бізнесу підтримувати співпрацювати з вищими навчальними закладами на постійні основі, тим самим сприяючи якісній підготовці майбутніх фахівців, за для майбутнього динамічного розвитку України! Саме тому, оргкомітету особливо приємно відзначити продовження плідної співпраці з провідними компаніями України:  Генеральним спонсором — Kyivstar, Головним спонсором — Melexis та Головвним партнером — Diacom.