Офіційне відкриття ВСОРТ-2016

Відбулось офіційне відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016).

Відкриття стартувало з вітального слова ректора Вінницького національного технічного університету професора Володимира Грабка. Червоною стрічкою у вітальному слові ректора лунав заклик до учасників олімпіади щодо саморозвитку в цій важливій для нашої держави галузі економіки! Володимир Віталійович запевнив учасників у надзвичайній важливості проведення таких інтелектуальних змагань і побажав перемоги найсильнішим і найдостойніши.

На адресу оргкомітету надійшов вітальний лист очільників виконавчої і представницької гілок влади Вінницької області, який було проголошено головою журі олімпіади, завідувачем кафедри радіотехніки, професором Олександром Осадчуком .  Голова журі  також відзначив значну підтримку олімпіади зі сторони спонсорів компанії «Київстар» – Генеральний спонсор, «Мелексіс» – Головний спонсор, «Діаком» – головний партнер та Інформаційних партнерів.

Представник департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Калетник, запевнив учасників та організаторів у всебічній підтримці керівництва обласної державної адміністрації і побажав чудового перебування на теренах Вінниччини.

Голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи, професор Сергій Павлов коротко окреслив наукові здобутки факультету радіотехніки, звязку та приладобудування та залучивши одного з учасників шляхом жеребкуванням обрав варіант цьогорічного завдання на олімпіаді.

Заключне вітання для учасників пролунало з уст відповідального секретаря ВСОРТ-2016 Коваля Костянтина, який зачитав вітальний лист від Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України зауважив, що зі сторони оргкомітету щорічно учасникам олімпіади, членам журі та супроводжуючим представникам вищих навчальних закладів пропонуються нові різноманітні цікаві позаконкурсні змагання та заходи а також насичена розвиваюча програма в рамках проведення ВСОРТ-2016.  Тож урочисте відкриття це лиш початок інтенсивного і насиченого інтелектуального змаганя!  Сьогодні учасники ВСОРТ-2016 після виконання основного завдання, в межах екскурсійної програми відвідують наукове-виробниче підприємство “ВТН» ,  товариство з обмеженою відповідальністю «Промавтоматика Вінниця» та Iсторико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму (с. Коло-Михайлівка).

Lyst_VSORT-2016 RMU_VSORT-2016

 

Фотографії урочистого відкриття.

Завтра всіх учасників чекають цікаві і корисні презентації:

11.30-12.15  «Можливості співпраці із компанією «Мелексіс»

13.45-14.45 «Мережі мобільного зв’язку: розвиток технологій»