ВСОРТ-2017 у ВНТУ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1495 від 9.12.2016 р. на базі Вінницького національного технічного університету з 4 по 7 квітня 2017 року відбудеться фінальний ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Радіотехніка», серед студентів вищих навчальних закладів України.

Конкурсні завдання олімпіади міститимуть завдання з базових дисциплін:

  • основи теорії кіл;
  • сигнали і процеси в радіотехніці;
  • електродинаміка і поширення радіохвиль;
  • аналогові електронні пристрої;
  • цифрові пристрої та мікропроцесори.

Необхідно до 10 березня 2017 р. повідомити Оргкомітет про учасників ІІ етапу Олімпіади та надіслати їх анкети, кожна команда не більше трьох представників від вищого навчального закладу. Подання анкети учасника Олімпіади вважається його згодою на обробку персональних даних, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Місце проведення олімпіади: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, Вінницький національний технічний університет, Факультет радіотехніки, зв’язку та приладобудування. Проїзд від залізничного вокзалу та автовокзалів трамваєм № 4 або маршрутним таксі №29а до зупинки «Студентська» (http://traffic.vmr.gov.ua/).

Учаснику потрібно мати з собою: паспорт (або військовий квиток), студентський квиток, посвідчення про відрядження, мікрокалькулятор, заповнену (затверджену і скріплену печаткою) анкету учасника ІІ-го етапу Олімпіади.

4 квітня – день заїзду, 5 квітня – конкурсний день, 6 квітня – підведення підсумків, подання апеляцій та нагородження переможців, культурологічна програма, 7 квітня – день від’їзду. Про квитки на зворотній проїзд радимо подбати завчасно (не раніше 18.00 6-го квітня).

Організаційний комітет Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Радіотехніка» в рамках проведення Олімпіади планує провести два позаконкурсні змагання практичного спрямування:

  1. Творчий конкурс студентських практичних розробок на платформі Arduino. Пропонується виконання одного з завдань з застосуванням наступного обладнання та комплектуючих:

— Персональний комп’ютер з ПЗ Arduino IDE.

— Апаратна платформа Arduino UNO rev. 3.

— Макетна плата для швидкого створення прототипів без пайки.

— З’єднувачі (провідники).

— Кабель USB для живлення плати та завантаження прошивки.

— Резистори різного номіналу.

— Діоди та світлодіоди..

— Транзистори.

— Семисегментний індикатор на 4 знакомісця.

— Кнопки.

— Кварцовий резонатор.

Творчий конкурс буде проводитись у форматі командного змагання, тривалість змагання 100 хв, за цей час необхідно розробити та представити спроектований цифровий пристрій (генератор сигналу, частотомір, годинник, вольтметр, омметр тощо)

Учасникам необхідно розробити один з пропонованих приладів. Пристрій, який необхідно розробити буде обрано методом жеребкування.

Під час змагання командам необхідно зібрати пристрій на макетній платі та запрограмувати мікроконтролер, що входить до складу платформи Arduino UNO rev. 3. Користуватись готовими текстами програм не дозволяється.

  1. Виставка-конкурс студентських радіоаматорських розробок (виробів).

Для презентації результатів практичних навиків студентів та викладачів радіотехнічного профілю закликаємо Вас привезти з собою та представити власні напрацювання або Ваших колег під час проведення ВСОРТ-2017.

  1. Науковий семінар для членів журі та супроводжуючих представників команд.

Кращі результати та роботи змагань ВСОРТ-2017 будуть відзначені дипломами та цінними подарунками!