Дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2017)

Шановні друзі!

Пропонуємо вам прийняти участь у дистанційній дослідницькій олімпіаді з радіотехніки (ДДОРТ-2017). До участі запрошуються цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Вінницький національний технічний університет – добре відомий навчальний заклад як в України, так i далеко за її межами. Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції. Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов’язаний з прогресивними новітніми технологіями.

Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Приймати участь можна як в одній секції так і в обох. Не є обов’язковим виконання всіх завдань, але якщо ви зможете це зробити – ми будемо раді привітати вас.

Реєстрація для участі в ДДОРТ відбувається на сторінках: fb.com/radiotechnical.olympiad чи vk.com/radiotechnical.olympiad

Виконані завдання можна відправити на email: rt.olymp@gmail.com (електронні версії документів чи скановані розв’язки з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або паперовий варіант за адресою: ВНТУ, кафедра РТ, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вiнниця, 21021, тел.: +38 0432 59 84 81 (Дмитро Гаврилов або Костянтин Коваль).

Реєстрацію продовжено до 30 березня 2017 року!

Кінцевий термін відправки відповідей – 31 березня 2017 р.

Разом з відповідями необхідно обов’язково вказати таку інформацію: своє прізвище, ім’я, по батькові; місце навчання, клас; email та контактний номер телефону.

Нагородження переможців відбудеться 6 квітня 2017 р. Переможці отримають дипломи та цінні призи.

В сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо ви докладете достатньо сил до отримання знань – це стане міцною основою для вашої подальшої кар’єри і професійного зростання.

Бажаємо успіхів!