Анонс ВСОРТ-2017 та анкета для учасників!

4-7 квітня 2017 року відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017). Участь у цьому змаганні візьмуть кращі студенти та магістри, переможці відбіркових Олімпіад на базі всіх вищих навчальних закладів України, які навчаються за напрямом підготовки «Радіотехніка» та на суміжних спеціальностях.

На базі Вінницького національного технічного університету олімпіада-радіотехніків проводиться вже дев’ятий рік поспіль, і протягом цього часу найкращі студенти приїжджають до нашого міста, щоб виявити найсильнішого у знанні теоретичних основ радіотехніки та здобутих практичних навичках. Конкурсні завдання розробляються фахівцями кафедри радіотехніки ВНТУ.

В ході проведення Олімпіади передбачена широка програма: практичний та теоретичні тури змагання, виставка-конкурс студентських радіотехнічних розробок; презентації провідних компаній інфотелекомунікаційної галузі; відвідування науково-виробничих підприємств міста Вінниці; дистанціана дослідна олімпіада для школярів та випусників внз І-ІІ р. а.

Відповідальний секретар ВСОРТ-2017, к. т. н., доцент Коваль К. О., зазначає: «Кожного року для оргкомітет готує максимально цікаву та насичену програму Олімпіади, щоб учасники змогли отримати від участі багато драйву від участі в різних заходах та позитиву від змістовної екскурсійної програми. І обовязково для переможців інтелектуальних радіотехнічних змагань – цінні подарунки від спонсорів та партнерів олімпіади (мобільний телефон, повербанки, сучасні гаджети, класична радіотехнічна література та багато іншого).

Урочисте відкриття Олімпіади відбудеться 5 квітня о 9:10 в лекційній залі № 11 навчального корпусу № 1 ВНТУ (Хмельницьке шосе, 95).

ВАЖЛИВО!!! Учасникам олімпіади необхідно мати при собі студентський квиток, паспорт і довідку ідентифікаційного номера фізичної особи (для отримання цінного подарунку в разі перемоги).

Заповніть анкету учасника — https://goo.gl/forms/2xqEeAs3e65sQrQi2