Відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

Сьогодні 5 квітня 2017 року відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ–2017). Позмагатись за звання найсильніших у цій фаховій області приїхали кращі студенти та магістранти, які здобули перемоги у відбіркових Олімпіадах на базі вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

Як зауважив у листі до учасників Олімпіади директор департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України Дмитро Чеберкус, «інженер з якісною освітою став рідкісним, але бажаним і високооплачуваним працівником на теренах нашої держави».

У вітальному листі до учасників змагань голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник зазначили: «Ваша діяльність, спрямована на динамічний поступ технічного і наукового потенціалу, розвиток інженерної творчості, створює надійну основу для прогресу України як сучасної промислово самодостатньої держави, сприяє утвердженню європейських норм і підходів в освітньому процесі».

Міський голова Сергій Моргунов у своєму листі наголосив: «Радіотехніка, радіоелектроніка і телекомунікації як ніколи потребують нових свіжих ідей та інноваційних підходів. Ці галузі вимагають як глибоких фундаментальних знань фізичних основ радіотехніки, теорії кіл та сигналів, так і прикладних навичок розробки принципових схем, конструювання, програмування, технології виробництва. А поєднання цих знань і навичок надає невичерпне джерело ідей, зокрема і стартап-проектів».

Сучасні технології та інновації допомагають розвитку нашого суспільства. І підтримуючи освітні проекти для молоді, такі як Всеукраїнська Олімпіада з радіотехніки, сааме тому компанія «Київстар» прагне допомогти студентам на їхньому шляху до професійних вершин. Адже ті ідеї, які сьогодні представляє наша талановита молодь, завтра можуть стати реальними проектами, що покращуватимуть життя людей».

Знаково, що Вінницький національний технічний університету уже вдев’яте приймає Олімпіаду радіотехніків, кожного разу дивуючи учасників несподіваними завданнями, цікавими зустрічами та насиченою культурною програмою.

Фото — http://photo.vntu.edu.ua/album/109